My Favorites 0

-recommendation-
 
 
 
 
 
 
 
 
  1. Home
  2. Matches

Matches May 25


Here you can see odds for all available matches. Click on any match to view its betting odds offered by different bookmakers.

To change your sport type, country and league select a sport in menu to the left pane, in drop down menu select a country and click on league.

Today
Event
  1X2 B's
00:00 Velez Sarsfield - Club Leandro N. Alem   1.185.9114.3256
  1X2 B's
01:00 Altos Hornos Zapla - Sarmiento   2.432.932.8535
01:00 Juventud Antoniana - Cipolletti   2.322.903.029
18:30 Gutierrez - Defensores de Belgrano   2.402.992.7428
  1X2 B's
14:30 SV Mattersburg - Rapid Vienna   2.513.382.6972
14:30 SCR Altach - SV Ried   2.063.493.3872
14:30 Austria Vienna - Red Bull Salzburg   3.323.612.0471
14:30 SKN St. Pölten - Wolfsberger AC   2.183.263.3071
14:30 Sturm Graz - FC Trenkwalder Admira   1.574.115.4071
  1X2 B's
08:30 SPG Reichenau/Union - WSG Wattens II   1.424.895.2211
08:30 FC Raika Volders - SC Ulrichsberg   2.173.982.576
08:30 SV Kraig - DSG Sele Zell   1.225.979.445
08:30 Bustese Roncalli - KAC Betekom   2.944.403.055
14:00 SC Golling - Kuchl   2.303.742.4115
14:00 FC Moelltal - Atus Notsch   3.524.511.665
15:30 Kematen - Kundl   2.153.972.5313
15:30 Reutte - SPG Pitztal   1.206.039.229
15:30 St. Jakob/Ros - SV Ludmannsdorf   1.375.005.614
16:00 SV Lebring - SV Heiligenkreuz   2.113.902.6117
16:00 SV Wals-Grünau - Bergheim   1.079.9716.8416
  1X2 B's
14:00 Ebreichsdorf - Mannsdorf   2.073.612.8657
  1X2 B's
15:00 Gurten - Union St Florian   1.743.643.8956
  1X2 B's
15:00 SV Seekirchen - SC Schwaz   2.233.572.6349
  1X2 B's
12:00 Chittagong Abahani - Sheikh Russell   1.723.374.1728
  1X2 B's
00:45 Atletico GO - Flamengo RJ   5.383.711.6070
00:45 Parana Clube - Atletico MG   4.773.501.7170
  1X2 B's
18:00 Chapecoense U20 - Atletico MG U20   2.633.582.2140
22:00 Avai U20 - Flamengo U20   2.833.572.1137
  1X2 B's
18:00 Gremio (W) - Sport Recife (W)   6.215.211.3232
  1X2 B's
13:00 Parana U19 - Andraus Brasil U19   1.186.648.8527
  1X2 B's
00:45 Bahia - Sport Recife   1.693.494.5858
  1X2 B's
00:00 Cartagena - Jaguares de Cordoba   3.543.191.9949
00:45 Cali - America de Cali   2.043.273.3857
  1X2 B's
11:00 Sparta Praha U21 - Trinec U21   1.236.088.2154
  1X2 B's
12:00 Dalum - B 93 Copenhagen   3.253.461.9856
12:00 Brabrand - Marienlyst   1.763.753.7856
13:00 Greve Fodbold - Avarta   4.884.291.5155
13:00 Kjellerup - Hvidovre   2.303.362.6956
13:00 Aarhus Fremad - Kolding   3.603.641.8255
13:00 Thisted - Brønshøj BK   1.623.974.3152
  1X2 B's
15:00 FC Copenhagen - Brøndby   1.713.594.9270
  1X2 B's
11:00 Oure Fodbold Akademi - B 1913 Odense   2.093.942.6133
  1X2 B's
11:30 Lyseng - AaB II   1.364.945.6129
12:30 Vatanspor - Randers Freja   1.813.713.4126
  1X2 B's
10:00 Fuglebakken - Vejen SF   2.074.032.5422
11:00 Aabyhoj - Thisted FC II   2.174.012.3621
11:00 Hatting/Torsted - Viborg FF (R)   3.745.011.5118
11:00 Skive IK 2 - Stovring IF   1.594.593.5021
11:00 Dronningborg II - RKG   2.323.932.2422
11:00 Kolding B - Soften GF   1.664.413.3419
11:30 Norresundby - Viby   2.523.722.2119
11:30 Hedensted IF - Lemming IF   1.464.994.0422
12:00 Vildbjerg SF - Horsens   2.994.071.8122
13:30 Bronderslev IF - Aalborg Freja   3.945.011.4722
  1X2 B's
15:00 Petrojet - Enppi   2.152.843.5663
17:30 Wadi Degla SC - Ismaily   3.052.792.4163
  1X2 B's
18:00 Manchester City (W) - Chelsea (W)   2.153.412.8551
  1X2 B's
16:00 Tallinna JK Kalev - Rakvere JK Tarvas   1.894.082.9546
  1X2 B's
16:00 Kohtla-Jarve JK Jarve - Paide Linnameeskond II   1.335.006.0525
16:00 Joker - Sillamae Kalev II   1.285.486.5727
  1X2 B's
14:00 NSI Runavik - Klaksvik   2.223.242.9123
14:00 HB Torshavn - B36 Torshavn   2.413.182.7318
  1X2 B's
14:00 Pepo - MiPK   1.793.843.4756
  1X2 B's
10:00 KuKi - UWI Blackbirds   1.954.272.7728
11:00 Edustus IPS - HaPK Hamina   1.444.203.701
12:00 SC Riverball - Jyvaskylan Seudun PS   2.364.142.2218
12:00 PeKa - Ri-Pa   1.604.152.951
12:00 Atlantis - EPS   1.404.885.0316
16:00 SIF - SJK Akatemia   11.007.901.021
16:45 RiPS - Kotkan Reipas   3.494.861.6012
  1X2 B's
11:00 HJK Helsinki (W) - Aland United (W)   1.564.144.5145
11:00 ONS Oulu (W) - PK-35 (W)   10.617.101.1444
11:00 GBK Kokkola (W) - Pallokissat Kuopio (W)   8.295.791.2241
  1X2 B's
12:00 SoPa - FC Kemi   2.974.491.787
13:00 TP-47 II - Kajha   1.176.419.7810
  1X2 B's
16:00 Nokian PS - TP-T   1.634.152.851
  1X2 B's
14:00 AC Oulu - Grankulla IFK   1.503.966.1669
14:00 FF Jaro - FC Honka   2.843.172.4068
  1X2 B's
10:00 TiPS Vantaa (W) - RoPS (W)   1.424.375.4326
11:00 United Pietarsaari (W) - SC KuFu 98 (W)   2.013.932.7429
12:00 HPS (W) - TPV (W)   1.414.595.2525
  1X2 B's
13:00 FCF Juvisy Essonne (W) - Marseille (W)   2.033.393.0731
13:00 AS Saint Etienne (W) - Guingamp (W)   2.473.902.2333
13:00 Paris Saint Germain (W) - Bordeaux (W)   1.0411.1022.0732
  1X2 B's
18:45 ES Troyes AC - FC Lorient   2.763.182.6472
  1X2 B's
18:30 VfL Wolfsburg - Eintracht Braunschweig   1.573.936.1972
  1X2 B's
10:45 Eintracht Trier - TuS Koblenz   2.833.372.2341
10:45 Eintracht Norderstedt - SV Halstenbek-Rellingen   1.147.0313.7528
10:45 Energie Cottbus - Fsv 63 Luckenwalde   1.225.7110.5741
10:45 1. FC Magdeburg - Germania Halberstadt   1.275.208.3831
10:45 VFL Kirchheim - Nottingen   4.814.251.5411
10:45 Rot-Weiß Erfurt - Wacker Nordhausen   1.434.185.8930
12:45 Leher Turnerschaft - Bremer SV   37.6422.831.0115
12:45 VfL Osnabrück - Hansa Luneburg   1.404.286.6538
12:45 Rot-Weiß Hadamar - SV Wehen Wiesbaden   9.726.401.1835
12:45 Hausen - Rielasingen Arlen   2.023.392.9110
15:00 Rot-Weiss Essen - Duisburg   3.063.232.1942
15:00 SV Elversberg 07 - 1. FC Saarbrücken   3.443.521.8520
15:00 SC Paderborn 07 - Sportfreunde Lotte   2.513.322.4325
15:00 BFC Viktoria - Bfc Dynamo   2.383.312.6719
15:00 Wormatia Worms - SV Morlautern   1.404.346.0019
15:00 SV Eichede - Holstein Kiel   10.556.461.1718
15:00 SC Fortuna Koln - Bonner SC   2.093.383.0134
  1X2 B's
12:45 Wacker Burghausen - Schweinfurt   2.453.292.6037
  1X2 B's
22:00 Racing FC des Gonaives - Tempete   1.613.405.275
  1X2 B's
14:00 Leiknir Reykjavik - Leiknir Faskrudsfjordur   1.534.114.7958
19:15 Keflavik - Selfoss   1.883.533.4558
  1X2 B's
16:00 Kari - Throttur Vogar   1.554.814.016
  1X2 B's
14:00 Thor KA Akureyri (W) - IBV Vestmannaeyjar (W)   1.504.015.0441
19:15 Valur (W) - Grindavik (W)   1.127.5312.0242
19:15 FH Hafnarfjordur (W) - Stjarnan (W)   11.016.951.1538
  1X2 B's
18:30 Crumlin United - Bluebell United   2.333.662.506
  1X2 B's
17:45 Maccabi Tel Aviv - Bnei Yehoda   1.294.809.7260
  1X2 B's
16:15 Al Salmiya - Al Kuwait SC   10.836.121.1855
16:15 Al Qadissiyah - Khaitan   1.097.7917.6850
16:15 Al Fehaiheel - Al Sahel   1.913.733.1650
  1X2 B's
17:00 SK Progress II - Monarch-Flaminko   1.206.388.1817
  1X2 B's
11:00 TC Sports - Valencia (MDV)   1.225.729.625
  1X2 B's
17:00 Stade Malien - Onze Createurs   1.713.105.068
  1X2 B's
17:00 Sheriff Tiraspol - FC Zaria Balti   1.553.725.0044
  1X2 B's
16:00 Stade Marocain - Widad Temara   2.512.742.8813
16:00 Widad Fez - IZ Khemisset   2.862.752.5112
  1X2 B's
16:00 Chabab Atlas Khenifra - OC Khouribga   2.202.913.2960
18:00 Ittihad Tanger - Far Rabat   2.312.913.0860
  1X2 B's
18:45 AZ Alkmaar - Utrecht   2.093.573.2974
  1X2 B's
16:30 NAC Breda - NEC   2.413.252.8671
17:45 Mvv Maastricht - Roda JC   2.303.213.0870
  1X2 B's
12:30 Porsanger (W) - Furuflaten (W)   1.525.583.389
17:00 Lunner (W) - Raufoss (W)   2.276.181.8810
  1X2 B's
13:00 Vestfossen - Ullern   1.914.892.6039
16:00 Madla - Viking Stavanger II   1.554.634.0731
  1X2 B's
12:00 Lofoten - Medkila IL   1.375.394.4811
12:00 Borgar IL - Borgen   1.545.343.3011
12:00 Lyngdal IL - Haegebostad   1.504.883.303
13:00 Loten - Gran IL   1.207.215.7811
13:00 Sund - Nordhordland   1.665.102.9211
13:00 Larsnes/Gursken - Sykkylven   1.415.783.8411
14:00 Skanland og Omegn - Ballstad UIL   1.684.833.0011
14:00 Eid IL - Dale IL   1.584.683.4111
15:00 Trott - Bremnes   1.118.788.0210
16:00 Ny Krohnborg - Voss   2.124.632.2011
16:30 Godoy IL - Langevaag   2.244.992.068
16:30 Godoy IL - Bergsoy IL   2.174.702.041
17:00 Moelven IL - MBK Domkirkeodden   1.505.333.5610
18:00 Melhus - Meldal   1.325.724.8711
  1X2 B's
12:00 Etne - Leirvik   2.016.092.138
13:00 Birkebeineren - ROS   1.905.132.428
13:00 Ringebu-Favang - Sondre Land IL   3.506.651.352
13:00 Selje - Balestrand   1.705.502.452
16:00 Drangedal - Vinje   1.676.512.588
16:00 Skudenes - Stegaberg   1.526.693.068
16:30 Skodje - Orsta   3.375.581.518
16:30 Giske - Aram/Van.kam   1.815.502.478
17:00 Gaular - Sandane IL   4.306.531.348
17:00 Radaasen - Nesna   1.745.582.638
17:00 Rena - Hernes   3.616.771.418
17:00 Froya - Nordre Fjell   1.297.244.567
17:00 Stranda IL - Hovdebygda   2.075.102.178
17:30 Storm FC - Sannidal IL   1.257.504.918
17:30 Gjerpen - Langesund   1.926.192.188
17:30 Heddal - Eidanger   2.426.251.788
18:00 Malvik IL - Svorkmo   1.854.952.302
  1X2 B's
13:00 Sprint Jeloy U19 - Raufoss U19   1.744.973.027
  1X2 B's
16:00 Arendal - Notodden   1.634.174.0868
16:00 Egersund IK - Viking   6.524.711.3768
16:00 Nybergsund - Kongsvinger IL   3.774.231.6767
16:00 Asker - Stabaek   6.305.451.3268
  1X2 B's
15:15 Suwaiq - Dhofar   2.743.082.4046
  1X2 B's
16:00 GKS Tychy 71 - Wisla Pulawy   1.743.534.4064
  1X2 B's
15:30 Watra Bialka Tatrzanska - Luban Maniowy   1.753.643.857
  1X2 B's
17:30 Botosani - CSMS Iasi   1.663.644.8570
  1X2 B's
14:30 UTA Batrana Doamna - Balotesti   1.078.6719.4438
  1X2 B's
13:00 Nosta - Chelyabinsk   2.623.202.3848
14:00 Zenit Izhevsk - Volga Ulyanovsk   1.513.695.6147
15:00 Syzran - Lada-Tolyatti   1.583.615.0247
15:30 Kamaz Nab Chelny - Olimpiyets   5.583.701.5147
  1X2 B's
09:00 SKA Khabarovsk - Gazovik Orenburg   3.633.002.1669
12:30 FK Yenisey - Arsenal Tula   2.552.962.9267
  1X2 B's
18:45 Dundee United - Hamilton Academical   2.113.323.4370
  1X2 B's
11:30 Home United - DPMM FC   1.444.216.0060
11:30 Hougang United - Tampines Rovers   3.263.471.9959
  1X2 B's
15:30 Velesovo Kamen Jeric (W) - ZNK Ajdovscina (W)   1.186.5010.647
  1X2 B's
00:45 Palmeiras - At. Tucuman   1.424.477.0972
00:45 Penarol - Jorge Wilstermann   2.243.442.9972
22:30 River Plate - Medellin   1.743.684.4667
22:30 Emelec - Melgar   1.206.2212.7672
  1X2 B's
10:00 Djursholm U19 - GIF Sundsvall U19   2.203.982.4633
11:00 Halmstads U19 - Lunds BK U19   1.764.123.3232
11:00 IF Elfsborg U19 - Falkenbergs U19   1.354.766.0332
15:00 Vasalunds IF U19 - AIK U19   2.513.992.1629
  1X2 B's
12:00 Vittsjo GIK (W) - Djurgardens IF Dff (W)   2.103.442.9349
13:00 Hammarby IF Dff (W) - IF Limhamn Bunkeflo (W)   2.173.372.8650
17:00 Rosengard (W) - Kif Orebro Dff (W)   1.107.8515.1247
17:00 Kristianstads Dff (W) - Pitea IF (W)   3.023.432.0750
  1X2 B's
14:00 Skovde Aik - Oskarshamns AIK   2.263.372.8163
  1X2 B's
13:00 Vargarda IK - FBK Karlstad   1.494.294.8746
14:00 Nordvarmland FF - Skoftebyns   2.314.032.3247
15:00 Karlstad BK - Gauthiod   1.444.744.8848
  1X2 B's
11:00 Gute - IK Tellus   1.713.813.8247
12:00 Skiljebo - Karlslund   2.323.392.6452
14:00 Gamla Upsala - Eskilstuna City   2.033.712.8551
15:00 Karlbergs - Stromsberg   1.414.385.7753
  1X2 B's
12:00 Valbo FF - Boden   2.893.672.0752
12:00 IFK Timra - Täftea IK   1.215.889.0944
13:00 IFK Ostersund - Bollnas GIF FF   1.534.244.5148
13:00 Hudiksvall - Anundsjo   1.108.0013.3845
14:00 Gallivare-Malmberget FF - Soderhamns FF   1.564.494.0246
14:00 Skelleftea - Pitea   1.823.963.2448
15:00 Harnosand - Moron BK   1.424.515.3545
  1X2 B's
13:00 Nybro - Kvarnby   2.243.542.6353
13:00 Vimmerby - IFK Berga   3.463.661.8347
  1X2 B's
12:30 Sodertalje FK - Varmbols   1.444.585.0651
13:00 Huddinge - IK Sleipner   2.923.821.9951
13:00 IFK Kumla - Boo FK   2.303.732.6447
14:00 Sylvia - Varmdo   2.113.722.7351
14:00 Motala - FC Linkoping City   3.824.131.6551
  1X2 B's
12:00 Eskilsminne - Vinbergs IF   1.594.334.0353
12:00 Ullared - Hittarps IK   3.354.141.7647
13:00 Hoganas - Assyriska Turabdin IK   1.654.283.7048
  1X2 B's
12:00 Gotene - Holmalund   2.104.142.4523
12:00 Alingsas IF - Hestrafors IF   1.744.443.1023
14:00 IFK Tidaholm - Gerdskens BK   1.974.272.6323
  1X2 B's
12:00 Alsens IF - Froso   2.254.072.2922
12:00 Tandsbyns FK - Bjorna IF   2.194.082.3722
  1X2 B's
12:00 Smedby - Tord   1.864.192.8824
14:00 Myresjo/Vetlanda FK - Hjulsbro IK   1.454.654.554
  1X2 B's
11:00 Alvsborg FF - IFK Trollhattan   1.404.964.8423
17:00 IK Virgo - Laerje/Angereds   1.394.995.0322
  1X2 B's
12:00 Notvikens IK - Kiruna FF BoIS   1.754.293.1419
12:00 Sandviks IK - Sunnana SK   1.614.423.6519
12:00 Umea FC Academy - Hemmingsmarks IF   2.434.052.1521
13:00 Hedens IF - IFK Umea   5.105.181.3619
14:30 Gimonas Umea IF - Storfors AIK   2.163.892.4619
  1X2 B's
12:00 Hyllie IK - Horby FF   4.234.941.4510
17:30 Bjarreds IF - IF Lodde   2.984.341.8024
  1X2 B's
12:00 Iggesunds IK - Saters IF FK   2.584.192.0222
  1X2 B's
17:30 Sparvagens - Angby IF   1.514.853.9724
  1X2 B's
12:00 Almhults - Rydaholms GoIF   1.774.313.0824
12:00 Saxemara - IFK Kalmar   1.524.873.8614
12:00 Almeboda Linneryd - Ronneby   1.814.233.0122
  1X2 B's
12:00 Laholms - Kagerods BoIF   1.176.857.8822
16:00 Snostorp Nyhem FF - Glumslovs FF   1.325.445.4322
  1X2 B's
12:00 Saffle FF - Bosna 92   1.564.463.8722
  1X2 B's
10:00 IFK Uppsala - Tärnsjö IF   2.404.451.881
10:30 Skogså IF - Parkalompolo IK   1.614.553.051
10:30 Procyon BK - IF VP Uppsala   1.157.006.651
11:00 Sunnersta AIF - Rimbo IF   5.056.501.231
11:00 Fanna BK - GOIF   2.084.202.251
11:00 Frammestads IK - Sodra Vings IF   1.704.352.901
11:00 Vallensbaek IF - Eds FF   2.454.101.951
12:00 Sund IF - Lucksta   1.405.253.851
12:00 IFK Mariestad - Tibro AIK   1.504.553.601
12:00 Asarp-Tradet FK - Edsvara-Norra Vanga FF   1.364.854.501
12:00 HAFF - Tolo   2.104.152.231
12:00 Getinge IF - IF Leikin   2.054.252.271
12:00 Madesjo IF - Lindas Langasjo   2.654.301.801
12:00 Fagelfors IF - Hultsfreds FK   2.854.451.701
12:00 Hossmo BK - IFK Tuna   1.504.803.451
12:00 Floda BoIF - FK Kozara   4.155.201.371
13:00 IFK Wreta Kloster - Mjölby Turabdin FC   1.644.403.001
13:00 Katrineholms SK FK - Oxelosunds IK   3.254.751.551
13:00 Runtuna IK - IK Viljan   2.303.952.101
13:00 Olofstroms IF - Solve BK   2.954.501.661
13:00 BK Bosna - Gislaveds IS   2.654.501.751
13:00 Kinna - Kronangs IF   1.404.754.201
13:00 Hovmantorp GoIF - Gullabo Gullaboas   1.186.606.101
13:00 Glomminge IF - Vasterviks FF   1.804.302.651
14:00 Ersnäs IF - Lillpite IF   2.154.102.201
14:00 IFK Arvidsjaur - Jokkmokks SK   1.355.504.151
15:00 Angeback BK - Forshaga IF   1.256.055.051
17:00 Kungsör BK - Tortuna SK   1.704.452.851
17:00 Hemgårdarnas BK United - Mantorps FF   1.355.504.151
17:00 Högadals IS - Listerby IK   2.014.002.401
17:00 Hagastroms SK - Gefle Legend   2.554.251.861
17:00 Kungshamns IF - Henans IF   2.103.952.301
17:30 Alviks IK - Infjärdens SK   2.904.201.701
17:30 Palange GIF - Ohtana-Aapua FF   2.304.052.071
17:45 Fardhem Garda BK - Kode IF   1.256.005.051
  1X2 B's
10:00 FC Super Lambo - BK Ljungsbro   1.336.003.651
11:00 Rottneros IK - IF Ornen   2.754.501.651
11:00 Tjust IF FF - Malilla GOIF   3.456.251.351
11:00 Västboas GoIF - Tabergs SK   2.004.652.101
11:00 Trollhattan - Nossebro IF   1.405.203.501
11:00 Tollarps IF - Lunnarps BK   2.504.551.751
11:00 Asmundtorps IF - FK Besa   3.906.051.301
11:00 Annelund - Säven/Hol   1.854.352.381
12:00 Hammaro FK - Immetorps BK   1.405.253.501
12:00 Bolidens FFI - Mala IF   1.534.553.151
12:00 Ekedalens SK - IFK Varsas   1.355.503.701
12:00 Sturefors IF - Linghems SK   1.854.252.401
12:00 Ruda IF - Timmernabbens IF   1.425.003.451
12:00 Lovestads IF - Ahus IF   2.004.202.201
12:00 Perstorp Balinge IK - Vastra Karups IF   2.204.202.001
12:00 Kullavagens BK - IFK Rossjoholm   1.455.003.301
12:00 Grevie GIK - Bjuvstorps FF   4.906.501.201
12:00 Skarhamns IK - Lysekils AIK   2.854.951.551
12:00 Svarteborg FK - Rosserods IK   2.004.202.201
12:45 Styrsö BK - Donso IS   1.904.152.351
13:00 Sorby IK - Arjängs IF   2.754.501.651
13:00 FC Dardania - Hovslatts IK   3.104.951.501
13:00 Åryds IK - Ingelstads IK   1.206.255.051
13:00 Mellby IK - Trassbergs BK   1.904.152.351
13:00 Blomstermala IK - Berga GOIF   1.654.952.601
13:00 Broby IF - Ovesholms IF   3.305.001.451
13:00 Fjalkinge IF - Kiaby IF   1.714.502.601
13:00 Ekets GoIF - Jonstorps IF FK   2.004.202.201
13:00 Ljungbyheds IF - FC Orkelljunga   2.004.202.201
13:00 Korsnäs IF FK U - Krylbo IF A   1.604.652.851
13:00 Rangedala IK - Grolanda IF   2.954.401.601
14:00 Kristianopels GoIF - Morrums GoIS FK   2.204.202.001
14:00 Frandefors IF - Bengtsfors IF   2.004.202.201
16:00 IFK Alund - IFK Akullsjön BSk   1.654.502.751
16:00 Töreboda IK - Sils   2.854.601.601
17:00 AFC - Horn Hycklinge IF   3.305.001.451
17:00 Kinne Vedums IF - Borgunda IK   1.714.502.601
17:00 Västerfärnebo AIK - Surahammar FK   1.804.402.451
17:00 IK Oden - Gideonsbergs IF   2.454.401.801
17:00 Riddarhytte SK - Forsby FF   2.204.202.001
17:00 Hallstahammars SK FK - Tillberga IK Fotboll   1.604.602.851
17:00 Ramnäs IF - Babylon FK   1.455.003.301
17:00 BK Sport - Vingakers IF   1.455.003.301
17:00 Kristbergs IF - Borensbergs IF FK   1.924.252.301
17:00 Forsbacka IK - Norrsundets IF   2.104.202.101
17:00 Skutskärs IF FK - Helges IF   1.206.355.001
17:00 IFK Hedemora FK - Forssa BK 2   1.415.103.501
17:00 Nyhammars IF A - Swesom FC   2.054.202.151
17:00 IF Tunabro U - Slätta SK 2   1.714.502.601
17:00 Smedjebackens FK A - Amsbergs SK   1.584.802.851
17:00 Ulfshyttans IF A - Tällbergs IF A   1.355.503.701
17:45 Futsal Club Linné - Finlandia Pallo AIF   3.906.001.301
18:20 Stöcke IF - Roda HAS VIF   1.306.003.901
20:20 Hörnsjö IF - Vännäs AIK   1.604.602.851
  1X2 B's
12:00 IF Boljan (W) - AIK (W)   5.105.001.353
13:00 IK Uppsala Fotboll (W) - Mallbackens (W)   1.863.753.004
13:00 Assi IF (W) - Umea IK (W)   1.504.254.252
  1X2 B's
17:00 Orgryte Gothenburg - IFK Varnamo   2.143.513.1071
  1X2 B's
14:00 Basel - FC Sion   1.723.704.4771
  1X2 B's
16:00 Giresunspor - Eskisehirspor   2.293.083.1066
18:30 Goztepe AS Izmir - Boluspor   2.103.283.3266
  1X2 B's
10:00 Zirka Kirovohrad U19 - Dynamo Kyiv U19   16.429.521.0729
  1X2 B's
09:00 Olimpik Donetsk U21 - Karpaty Lviv U21   2.853.502.1737
13:00 Chernomorets Odessa U21 - Zorya Lugansk U21   1.953.473.2843
14:00 Volyn Lutsk U21 - Oleksandria U21   2.453.582.4038
14:00 Shakhtar Donetsk U21 - Dinamo Kiev U21   2.593.312.4045
  1X2 B's
00:00 Minneapolis City SC - Med City FC   1.674.203.775
22:00 Fredericksburg FC - Virginia Beach City FC   1.913.933.048
  1X2 B's
00:00 San Diego Zest FC - Golden State Force   3.813.941.6936
23:00 Tobacco Road - Charlotte Eagles   4.104.091.6411
23:30 FA Euro New York - Ocean City Nor'easters   5.694.641.419
  1X2 B's
20:00 Fredericksburg FC (W) - Virginia Beach City FC (W)   2.114.172.5117
  1X2 B's
00:00 OKC Energy FC - Portland Timbers II   1.753.474.1745
02:30 Reno - Tulsa Roughnecks   2.313.432.6447
15:00 Bethlehem Steel - Charleston Battery   4.303.611.6744
  1X2 B's
09:00 Ho Chi Minh II (W) - Ha Noi II (W)   2.653.932.1125
11:30 Son La (W) - Ha Noi I (W)   27.9112.941.0222
  1X2 B's
07:00 Fiji - Solomon Islands   1.853.634.506
09:00 Egypt - Libya   1.783.344.794
  1X2 B's
08:00 Ecuador U20 - Saudi Arabia U20   1.305.318.6669
08:00 France U20 - Vietnam U20   1.0413.3636.9968
11:00 Senegal U20 - USA U20   2.203.443.0470
11:00 New Zealand U20 - Honduras U20   4.633.541.7366
 
eOddsmaker.net - bookmakers software solutions